[colbonews.co.il] נמצא פתרון לצעירה שהתגוררה בחדר מדרגות

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 2 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
янв 2021 26 15:22

[colbonews.co.il] נמצא פתרון לצעירה שהתגוררה בחדר מדרגות

Непрочитанное сообщение Инфодроид

גולשים רבים ברשתות החברתיות שיתפו השבוע פוסט שקורא לסייע לצעירה חסרת בית אשר מתגוררת בחדר המדרגות של מרכז מסחרי גדול בעיר התחתית בחיפה. בעקבות הפרסום התנדבו רבים לסייע לה באספקת ביגוד ומזון, אך הניסיון להעביר אותה לבית מגורים בשל מצבה הגופני הירוד לא צלח.

גם הפעיל החברתי יעקב דונט נחשף לפוסט ונרתם לסייע לצעירה. "בשעת לילה מאוחרת נחשפתי לפוסט מצמרר וכואב של בחורה שפגשה את הצעירה ברחוב", הוא מספר, "המקרה זעזע אותי ולא נתן לי מנוח. עוד באותו הלילה החלטתי לסייע לה במציאת מקום לינה ובגדים חמים. מכיוון שחששתי להגיע לשם לבדי פניתי למשטרת חיפה, וזו שלחה שוטרים שליוו אותי למקום. מצאתי שם בחורה רועדת מקור, זרוקה על הרצפה על איזשהו פוף קטן ומזרן התעמלות דקיק, ללא ציוד חם או שתייה חמה. הבאנו לה שתייה ואוכל חם, ובשיחה עמה נחשפתי לסיפור חייה ולמצב שאליו היא הגיעה בעל כורחה. היא היתה בחורה נורמטיבית ממשפחה נורמטיבית שהידרדרה למקום הזה".

לדבריו של דונט, מאות אנשים הציעו לתרום לצעירה בגדים חמים, שמיכות, מצרכי מזון ואפילו טלפון סלולרי, "אבל עצרתי הכל כי הדבר הכי חשוב היה לדאוג לה לבית. הרי לא נשים לה ארון בגדים ברחוב".

The post נמצא פתרון לצעירה שהתגוררה בחדר מדרגות appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить