[colbonews.co.il] שובר לשרית גולן שטיינברג בישיבת מועצת העיר: "יא כלבה, אפס, נוכלת"

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 2 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
июл 2021 07 06:54

[colbonews.co.il] שובר לשרית גולן שטיינברג בישיבת מועצת העיר: "יא כלבה, אפס, נוכלת"

Непрочитанное сообщение Инфодроид

חילופי דברים קשים במועצת העיר לפני שעה קלה בין חבר המועצה החדש ניר שובר לשרית גולן שטיינברג בדיון בשאילתה שהגישה האחרונה על נוהל חלוקת כרטיסים באצטדיון סמי עופר. לאחר שגולן שטיינברג קיבלה מענה על השאילתה, היא אמרה: "אני מבינה שאתם לא רוצים להסתבך במשהו שעולה לכדי פלילים. הייתה פה חלוקת כרטיסים לא חוקית. לא עניתם לי על השאלה מתי שילמו אלה שכן נכחו במשחק, בניגוד לפרוטוקול ועדת כרטיסים, כמו מי שהיה עוזר ראש העיר והיום הוא חבר מועצה, ורכז ועדת הכרטיסים שגם הגיע למשחק. היה שם אלירן טל בתפקיד רשמי, היה שם אבא של ראש העיר. כולם צולמו באינסטגרם בתא הצפייה של העירייה. עלות הכרטיס שם עולה מאות שקלים, אני רוצה לדעת למה ועדת הכרטיסים לא התייחסה לקריטריונים ולמי הוצאו כרטיסים ב-60 שקלים, כאשר עלות כרטיס רגיל ביציע מאחורי השער בערך עלתה 110 שקלים. פה זה היה גם ארוחת ערב. אז אני רוצה לדעת מתי זה שולם, והאם זה נכון שזה שולם מהמשכורת בהתאם להנחיה של צפריר רוזן מ-29 ביוני בעקבות השאילתה שלי, ובכלל אני רוצה לדעת כמה חיילים נכנסו למשחק בפועל, כי ראש העיר רשמה בפוסט שלה: '20 חיילים בודדים שגם הערב ייהנו במשחק המכריע של מכבי חיפה מול הפועל באר שבע. נוהל חלוקת הכרטיסים למקורבים ועסקנים נגמר'. אז אני מבינה שניר שובר הוא חייל בודד ואני מבינה…".

בנקודה זו התפרץ שובר לדבריה של גולן שטיינברג וכינה אותה "יא כלבה" ו"אפס".

גולן שטיינברג אמרה: "מספר ארבע של ראש העיר מכנה חברת מועצה כלבה".

נחשון צוק שניהל את הישיבה דרש משובר להתנצל.

שובר התנצל ואמר: "אני מתנצל על המילה כלבה. לא התכוונתי".

"התנצלותך לא מתקבלת", השיבה לו גולן שטיינברג.

The post שובר לשרית גולן שטיינברג בישיבת מועצת העיר: "יא כלבה, אפס, נוכלת" appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить