[colbonews.co.il] "זה כבוד חיפאי ואפשר לומר שאנחנו על המפה. אני אבא גאה ממש"

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 3 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
окт 2021 19 11:26

[colbonews.co.il] "זה כבוד חיפאי ואפשר לומר שאנחנו על המפה. אני אבא גאה ממש"

Непрочитанное сообщение Инфодроид

סאני שטרית, כלבת רועה גרמני בת 5 שנים ו-10 חודשים, חזרה בשבת לביתה בחיפה, מעוטרת בכל תואר אפשרי, לאחר שהשתתפה בתערוכת כלבנות בינלאומית שהתקיימה בפארק נוף הגליל. לתערוכה, שבה השתתפו יותר מ-900 כלבים מכל הגזעים, הגיעו כ-3000 צופים. סאני זכתה במספר קטגוריות וכן בתואר הכי נחשב לכלב בוגר.

Изображение

סאני (צילום: עצמי)

"סאני היא כוכב התערוכה, וכוכב התערוכה יש רק אחד", מספר בגאווה בעליה עופר שטרית, "מבחינתנו זה אירוע היסטורי. הפעם האחרונה שרועה גרמני זכה בתואר הבכיר הייתה בשנת 2004".

שטרית, דמות ידועה בחיפה, הוא בעליהם של מספר עסקי מזון בעיר, ביניהם "ווק סטריט" במרכז הכרמל, גלידרייה "אמיליה" בגרנד קניון וכמה עסקי מזון בקניון רמב"ם, באוניברסיטה ובטכניון. הוא החל לפני כמה שנים לעסוק בגידול זני רועה גרמני כתחביב, ואת סאני רכש כשהייתה בת 3 בגרמניה. היא התחרתה בכמה אליפויות בארץ ובחו"ל, והיא מחזיקה בתואר אלופת ישראל, אלופת-על ומנצחת הגזע בתערוכה האחרונה. סאני עלתה למקצה הגמר של קבוצת הרועה הגרמני וקטפה את המקום הראשון. בתחרות הכללית של כל קבוצת הרועים, כמו הגרמני, האוסטרלי והקווקזי, סאני שוב ניצחה ועלתה לגמר, שבו התחרו 11 זוכים מהגזעים השונים, כמו השפיץ, הפודלים, הפומרניינים וכו'. סאני, כפי שהקלישאה אומרת, השאירה אבק לכולם וזכתה בתואר אלופת-על.

The post "זה כבוד חיפאי ואפשר לומר שאנחנו על המפה. אני אבא גאה ממש" appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить