[colbonews.co.il] רמתי ביטל מסיבה לעולים ביום שישי הבא בביט. קפלון: "זו כפייה דתית"

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 3 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
ноя 2021 11 03:09

[colbonews.co.il] רמתי ביטל מסיבה לעולים ביום שישי הבא בביט. קפלון: "זו כפייה דתית"

Непрочитанное сообщение Инфодроид

אין בעיר מסיבה: יו"ר העמותה לקליטת עלייה, יו"ר סיעת הבית היהודי יואב רמתי, ביטל מסיבה לעולים שאמורה הייתה להתקיים ביום שישי הבא במועדון הביט בחסות העמותה ונקבעה לפני כשלושה חודשים. הסיבה: חילול השבת.

לפני כחצי שנה החלה העמותה לקליטת עלייה לתת חסות למסיבות שנות ה-90 במועדון הביט לעולים, בעיקר מחבר המדינות, בעקבות בקשה שהתקבלה אצלה מעולים בני 40 פלוס. למסיבה הראשונה, שהתקיימה לפני כחצי שנה, הגיעו כ-170 איש. לאור ההצלחה החליט יו"ר העמותה לשעבר, יו"ר סיעת חיפה ביתנו, לזר קפלון, להפוך את המסיבות למסורת ולקיימן מעת לעת. המסיבה הבאה נקבעה, כאמור, ליום שישי הבא. השבוע כבר פורסמו פלאיירים המבשרים על המסיבה, כשהלוגו של העמותה לקליטת עלייה מתנוסס עליהם. במקביל, פורסמה המסיבה ברשתות החברתיות, והליין-אפ שנקבע כלל את די ג'יי פיל קוסינוב ואת המנחה, Flash. העלות: 50 שקלים.

נזכיר, כי בחודש שעבר, ביצעו חברי "קואליציית השינוי" שינויים פרסונליים בתאגידים העירוניים, כשאחד מהם הוא הדחתו של קפלון מתפקידו כיו"ר העמותה לקליטת עלייה ומינויו של רמתי מהבית היהודי במקומו.

Изображение

הפלאייר שהופץ בעיר ובישר על המסיבה

בימים האחרונים התבשרו הנוגעים בדבר, כי המסיבה מבוטלת. קפלון, שעודכן גם בהתפתחות, טוען שמדובר בכפייה דתית. "ברגע שרמתי הודיע על כך עודכנתי על כך למחרת", אמר קפלון ל"כלבו – חיפה והקריות", יש פעילות של תאגידים עירוניים בשישי-שבת, ואנחנו הכרזנו על דיסקוטק לבני 40 פלוס עם מוזיקת שנות ה-90. המסיבה הראשונה התקיימה לפני כחצי שנה והיה מאוד מוצלח. האירוע כיסה את עצמו, אולי היינו צריכים להוסיף כ-1000 שקל. המסיבה הבאה הייתה מתוכננת לשישי הבא, אלא שרמתי בא וביטל. לא שוחחתי איתו אבל אני עושה אחד ועוד אחד, ומניח שהוא עשה את זה מכיוון שזה מתקיים בשבת. זו הייתה יוזמה שלי, לאחר שקיבלתי פניות שאין מועדון לעולים בגילאי 40 פלוס. רוב המועדונים פונים לקהל צעיר יותר. אז אמרתי ניתן לזה חסות, ולא במטרה לעשות מזה כסף. ראינו שיש ביקוש, ואמרתי למה לא להרים את הכפפה ולעשות זאת שוב. אני לא בדקתי את החוקים, אם מותר לערוך את זה בשבת בחסות התאגיד, אבל אני אומר חיה ותן לחיות, כי בינינו, למי מפריעה מסיבה ביום שישי בביט? אם בסופו של דבר התאגיד לא יכול לתת חסות למסיבה כזו והיו מודיעים על כך חודש לפני, הייתי עורך אותה באופן פרטי, אבל למה לעשות את זה מהרגע להרגע? זו כפייה דתית, חד משמעית.

The post רמתי ביטל מסיבה לעולים ביום שישי הבא בביט. קפלון: "זו כפייה דתית" appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить