[colbonews.co.il] צפו בסרטון המרגש: ניצחה את הסרטן ופצחה בריקוד עם הרופאה שלה ברמב"ם

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 3 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
янв 2022 27 12:29

[colbonews.co.il] צפו בסרטון המרגש: ניצחה את הסרטן ופצחה בריקוד עם הרופאה שלה ברמב"ם

Непрочитанное сообщение Инфодроид

שלי נימוי, מדריכת זומבה, בת 25 מנוף הגליל, גילתה שהיא חולה בלימפומה על שם הודג'קין בשלב 4 (סרטן מערכת הלימפה). מגילוי המחלה ועד להתחלת הטיפולים, לא היה אפילו רגע לעכל. השינוי מאדם קופצני ופעיל למיטת הטיפולים היה משמעותי מאוד עבורה. אבל נימוי שמרה לאורך כל הדרך על שמחת החיים, על החיוך, המשיכה לרקוד ולתעד את חייה, ובכך הפיצה כוח ואור ענק לכולם.

אתמול (רביעי) חגגה נימוי את סיום הטיפולים ופצחה בריקוד סוער עם הרופאה שלה ד"ר צופיה ענבר, וזה מה שהיא כתבה לצד הסרטון:

"זה לגמרי נגמר! עם ניצחון! אני עשיתי את זה! שבעה חודשים שמרגישים כמו נצח הגיעו לסופם. אני כותבת ולא מאמינה… אני רשמית נקייה! אני ניצחתי אותך!

"כשהגעתי לרופאה המלאכית שלי, ד"ר צופיה ענבר, לא באמת הבנתי כמה זכיתי בה. היא תמיד האמינה בי ולא ויתרה לי. היום היא הגשימה לי חלום. אני גם עומדת על הרגליים, בזכותה, וגם רוקדת לצידה. יותר מזה? תודה על הרגע המרגש הזה!  (אין בעיה, אם מישהו רוצה מופע ליום העצמאות, נשקול זאת תמורת סכום סמלי). תודה לך על הכל!".

The post צפו בסרטון המרגש: ניצחה את הסרטן ופצחה בריקוד עם הרופאה שלה ברמב"ם appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить