[colbonews.co.il] מורה משחזרת: "החזיר התחיל לרוץ לעברי. זרקתי את השקית עם חומרי הלימוד וברחתי"

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 2 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
мар 2022 08 21:02

[colbonews.co.il] מורה משחזרת: "החזיר התחיל לרוץ לעברי. זרקתי את השקית עם חומרי הלימוד וברחתי"

Непрочитанное сообщение Инфодроид

עדי לסרי, מורה בבית הספר הרצל בכרמליה, לא האמינה שכשתגיע לבית הספר בבוקר יקבל את פניה מישהו אחר מלבד התלמידים. "הגעתי לבית הספר בבוקר, עם שקית ובה כמה דברים… חומרי לימוד וכאלה", מספרת לסרי, "דווקא לא היה בה אוכל. לפתע, אני רואה מולי חזיר בר, והוא התחיל לרוץ לעברי. זרקתי את השקית וברחתי, כדי שהוא לא יתקוף אותי. ידעתי שהוא רוצה את השקית. הוא נשך את השקית, והשומר גירש אותו. היו מסביבי מלא ילדים, מאחר שזה היה תחילת היום, וכולם התחילו להגיע לבית הספר".

"זה היה מפחיד", משחזרת לסרי, "ברור שנבהלתי. ניסיתי להיות יחסית רגועה, כי היו תלמידים לידי והייתי צריכה להיות המבוגר האחראי, אז אמרתי להם 'בואו נלך לשם'. רציתי לתת להם יד לעבור את הכביש, אבל כולם נבהלו והתחילו לרוץ לכל הכיוונים. זה לא היה בטיחותי במיוחד, בוא נגיד ככה… מזל שהשומר הציל אותי והצליח להפחיד ולהבריח את החזיר, אחרת באמת היינו בבעיה, כי אני לא יודעת מה הוא היה עושה לנו. הוא התחיל להתרוצץ שם".

אין זו הפעם הראשונה שחזירים מגיעים סמוך לבית הספר הרצל. "מה יש לי להגיד", אומרת לסרי, "זה בכל מקום. בגינה שלי בבית יש לי שתי נקבות עם 10 גורים. אנחנו רק עולים לכיוון האוטו, וכבר  אנחנו מוקפים בחבורה שלהם. זה בכל חיפה. מפחיד, באמת מפחיד".

The post מורה משחזרת: "החזיר התחיל לרוץ לעברי. זרקתי את השקית עם חומרי הלימוד וברחתי" appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить