[colbonews.co.il] זעאתרה בפוסט תמיכה באיימן עודה: "גם אני אומר לכל ערבי שמשרת בצבא: בושה"

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 3 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
апр 2022 11 13:46

[colbonews.co.il] זעאתרה בפוסט תמיכה באיימן עודה: "גם אני אומר לכל ערבי שמשרת בצבא: בושה"

Непрочитанное сообщение Инфодроид

יו"ר סיעת חד"ש במועצת העיר, רג'א זעאתרה, פרסם הבוקר (שני) פוסט תמיכה ביו"ר המפלגה המשותפת, איימן עודה, לאור הסרטון שהפיץ אתמול ועורר גלי ביקורת. בסרטון קורא עודה לערבים המשרתים בצה"ל להניח את נשקם ולחזור לבני עמם. "אני קורא לכל מי שהצטרף להניח את הנשק מול הצבא ולחזור לבני העם המקוריים שלו, שנאבקים להסרת העוול – סיום הכיבוש", דברי עודה.

בפוסט תמיכה בעודה כותב זעאתרה: "כאשר איימן עודה או כל מנהיג ערבי יוצא ומפנה מסר לנוער הערבי שמשרת או מתנדב בצבא – מוסלמים, דרוזים ונוצרים – ואומר להם שחבל שהם משתתפים בפשעים נגד עמנו, חבל שהם מתגרים בצמים בירושלים במהלך הרמדאן, ובושה שהם מונעים מאנשים להתפלל במסגד או בכנסייה – זה הופך למסע הסתה על איימן. אם אינך מסוגל לומר מילה של אמת, אז אתה צריך לסתום את הפה ולא להתחיל להשתתף במקהלת ההסתה כדי לרצות את אדוניך".

The post זעאתרה בפוסט תמיכה באיימן עודה: "גם אני אומר לכל ערבי שמשרת בצבא: בושה" appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить