[colbonews.co.il] המחלקה המשפטית של העירייה מאיימת על חבר המועצה קארטניק בתביעה ודורשת ממנו להסיר פוסט מהפייסבוק  

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 3 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
апр 2022 12 16:10

[colbonews.co.il] המחלקה המשפטית של העירייה מאיימת על חבר המועצה קארטניק בתביעה ודורשת ממנו להסיר פוסט מהפייסבוק  

Непрочитанное сообщение Инфодроид

המחלקה המשפטית של עיריית חיפה שלחה מכתב לחבר המועצה קיריל קארטניק, שבו היא דורשת ממנו להסיר פוסט שכתב בדף הפייסבוק שלו ולפרסם תיקון או הכחשה בהתאם לנוסח ששלחו לו.

על המכתב לקארטניק חתומה עו"ד עופרה שלו-יפתחאל מהמחלקה המשפטית של העירייה. עו"ד שלו-יפתחאל כותבת לקארטניק, כי היא פונה אליו בשם העירייה בעקבות התבטאות שלו בדיון במועצת העיר ב-29 במארס. באותו דיון אמר קארטניק: "לגבי ה'קאש באק' אני אומר לכם חד וחלק שזה פרויקט של החברה הכלכלית. הפרויקט הזה לא קשור ל-2030 (המינהלת – ב"כ)… לגנוב קרדיט של בן אדם שעבד על זה כל כך הרבה זמן, אני אומר 'תתביישו'…". כמו כן מייחסת העירייה לקארטניק פרסום של סרטונים מהדיון בדף הפייסבוק שלו.

כותבת עו"ד שלו-יפתחאל לקארטניק: "הפרסומים המצוטטים לעיל, המייחסים למי מעובדי מינהלת 2030 תכונות ומעשים העומדים בסתירה עמוקה ביותר להתנהלות הציבורית והמקצועית הנדרשת מפקיד ציבור, מכפישים ועולבים ומתארים אירועים עובדתיים שאינם אמת ומשכך מהווים, בין היתר, הוצאת לשון הרע… נוכח מעמדך הרם, כחבר מועצה, דבריך זוכים לפרסום ותהודה רבים ברשתות החברתיות השונות ומביאים לפגיעה בערכים ובמדיניות אותה מנסה עיריית חיפה לקדם לטובת העיר ותושביה".

בסיום מכתבה דורשת שלו-יפתחאל מקארטניק "לפעול לתיקון העוולה", כדבריה, ולהסיר את הפרסום מדף הפייסבוק. כמו כן היא דורשת ממנו לפרסם תיקון או הכחשה של הדברים, הן בדף הפייסבוק שלו והן באתר העירייה, בנוסח הזה: "הריני להתנצל על אופי ותוכן דבריי כפי שהובאו במועצת העיר ב-29 במארס וכן בפרסומי הפייסבוק שנבעו לאחר מכן. אין ולא הייתה לי כל כוונה לייחס למי מעובדי העירייה ולעובדי מינהלת חיפה 2030 כל טענה או ספק בהקשר להתנהלותם, וכי להווי ידוע שפרויקט 'קאש-באק' הוא יוזמה של חיפה 2030, שנעשתה בהמשך תוך שיתוף פעולה עם החברה הכלכלית חיפה".

The post המחלקה המשפטית של העירייה מאיימת על חבר המועצה קארטניק בתביעה ודורשת ממנו להסיר פוסט מהפייסבוק   appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить