[colbonews.co.il] Тараканы в булочках из пекарни в ТРЦ "עזריאלי"

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 2 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
фев 2020 03 13:47

[colbonews.co.il] Тараканы в булочках из пекарни в ТРЦ "עזריאלי"

Непрочитанное сообщение Инфодроид

רנטה אדמסקי, תושבת חיפה, נדהמה לגלות שבלחמניות שקנה בעלה ביום חמישי שעבר במאפיית דגן בקניון עזריאלי חיפה מסתתרים לא פחות משבעה מקקים שנאפו ביחד עם הלחמניות.

את המקקים גילו אדמסקי וילדיה, בני 7 ו-14, בשתי לחמניות. "אני קונה בסניף הזה כבר שנתיים באופן קבוע, ולא חשבתי שמשהו כזה יכול לקרות. תמיד הייתי מרוצה", היא סיפרה ל"כלבו – חיפה והקריות", "נתתי לילדים לחמניות ביום שישי לבית הספר, ולמחרת נתתי להם לחמניות גם לארוחת בוקר של יום שבת. פתאום בתי, לאחר שאכלה יותר מחצי לחמנייה, התחילה לצרוח 'אמא, מה זה?'. על הצלחת ראיתי ג'וק שנפל מהלחמנייה עם הפירורים, והרגליים שלו נשארו בתוך הלחמנייה. במחצית הזאת של הלחמנייה היו עוד חמישה ג'וקים. לקחתי לחמנייה נוספת מהשקית, וגם בה היה ג'וק. בתי היתה בהלם נורא. היא רצתה להקיא. הבן הקטן ישב ובכה כל הזמן. עכשיו הם פוחדים לאכול לחמניות למרות שזה האוכל היחיד שהם לוקחים לבית הספר".

היום (ראשון) החזיר בעלה של אדמסקי את הלחמניות למאפיית דגן. "הוא הראה את זה לעובד שהתפלא ואמר לו שהוא יכול להחליף את הלחמניות בחדשות", אמרה אדמסקי, "בעלי אמר לו שאנחנו לא נקנה אצלם יותר. העובד זרק את הלחמניות לפח, ובעלי קיבל זיכוי על הלחמניות שהחזרנו. במה יעזור לי הכסף שהוחזר אם אולי גם בלחמניות שהילדים אכלו ביום שישי היו ג'וקים? למה אנשים צריכים לאכול ג'וקים? אף אחד לא ביקש סליחה".

Таракан на булочке

(ג'וק בלחמנייה (צילום: רנטה אדמסקי

The post צפו: ג'וקים בלחמניות ממאפייה בקניון עזריאלי חיפה appeared first on כלבו – חיפה והצפון.

vladiko
Администратор
Стаж: 5 лет 5 месяцев
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
фев 2020 03 22:27

Рената Адамски, жительница Хайфы, была поражена, когда обнаружила в булочках, которые купил её муж в прошлый четверг в пекарне "דגן" в торговом центре "עזריאלי חיפה", не менее семи тараканов.

Новая тема Ответить

Вернуться в «Новости от местных изданий»

Disclaimer