[colbonews.co.il] העירייה הבטיחה? אז הבטיחה. אמצע יוני, ובגני השעשועים הציבוריים בעיר עוד אין הצללות

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 2 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
июн 2022 09 16:39

[colbonews.co.il] העירייה הבטיחה? אז הבטיחה. אמצע יוני, ובגני השעשועים הציבוריים בעיר עוד אין הצללות

Непрочитанное сообщение Инфодроид

למרות הבטחות העירייה ולמרות שכבר אושר תקציב, גני שעשועים ציבוריים רבים בעיר עדיין ללא הצללה, והורים לילדים זועמים.

כפי שפורסם ב"כלבו – חיפה והקריות" עוד בחודש שעבר, תושבים רבים התלוננו על היעדר ציליות בגנים. הציליות, שהוסרו בתקופת החורף, לא הותקנו שוב, למרות שכבר אמצע יוני. העירייה השיבה אז, כי הנושא ידוע לה, "אולם רק כעת (חודש מאי – ש"מ) אישרה מועצת העיר תקציב להצללות".

אלא שהבטחות לחוד ומציאות לחוד. אם לילדה בת 3: "זה כבר בלתי נסבל. הייתי בכל הגנים בכרמל הצרפתי, ואין הצללות. בגן ליד בית הספר טשרניחובסקי, בגן ברמת התשבי פינת טשרניחובסקי, בגן ברמת התשבי, בפארק הפרפר ברמת הנשיא, ברמת אשכול, ואפילו ירדתי לפארק הכט, וגם בו אין הצללה. אנחנו בחודש יוני, וכבר מאוד חם. זה ממש לסכן ילדים קטנים שנאלצים לשחק תחת השמש הקופחת. פניתי לעירייה והם אמרו לי שהם יתחילו להתקין הצללות ביוני, ושאחכה בסבלנות. בגנים שאני הייתי בהם לא ראיתי שום הצללה ושום עבודה להתקנת הצללות".

אב לילד, המתגורר בשכונת סביוני דניה: "בסמוך לבניין שלנו הקימה העירייה לפני מספר שנים גן משחקים לילדים, כאשר בקיץ מותקן מעליו גגון בד המגן בפני השמש. מדי חורף העיריה מורידה את הגגון ומתקינה אותו מחדש בסוף החורף. השנה, חודש יוני, השמש כבר קופחת, והעירייה טרם התקינה את הגגון, מה שמונע שימוש במתקני הגן במשך רוב שעות היממה כי קרני השמש מלהיטות את המתקנים ושורפות את המשתמשים בהם. בגן הזה מבלים ילדים מכל השכונה ומשכונות אחרות, להערכתי עשרות ילדים, אם לא יותר מדי יום".

The post העירייה הבטיחה? אז הבטיחה. אמצע יוני, ובגני השעשועים הציבוריים בעיר עוד אין הצללות appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить