[colbonews.co.il] מדוע הורד חבר המועצה קארטניק מבמת אירוע הגאווה?

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 2 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
июн 2022 25 00:55

[colbonews.co.il] מדוע הורד חבר המועצה קארטניק מבמת אירוע הגאווה?

Непрочитанное сообщение Инфодроид

תקרית באירוע המרכזי של מצעד הגאווה. חבר מועצת העיר קיריל קארטניק עלה לבמה כדי לצלם סרטון עם הקהל ברקע. למקום הוזמנו שוטרים כדי להוריד אותו מהבמה.

אמש (חמישי) הוציאה קליש רותם הנחיה לפיה אסורה תעמולה פוליטית במצעד על ידי פוליטיקאים ארציים ומקומיים: "אני מבקשת לדאוג שאף פוליטיקאי ארצי או מקומי לא יעלה על הבמה. אם לא מצליחים למנוע את עליית חברי הכנסת לבמה, אני מבקשת לוודא שמערכות ההגברה לא יופעלו. יש לדווח לי בזמן אמיתי על כל ניסיון הפרה", כתבה קליש בהנחיה לגורמים הרלוונטיים.

אולם מעדויות במקום עולה כי היו עוד חברי מועצה שעלו לבמה והצטלמו על רקע הקהל.

קארטניק: "זה הזוי. שחבר מועצת עיר בא לצלם סרטון של שלוש שניות ומורידים אותו בכוח מהבמה. מה זה? קליש הוציאה הנחיה שלא לעלות על הבמה אבל אני לא ידעתי מזה. אם היו מוציאים מייל לחברי המועצה ומעדכנים אותנו אז בסדר. אבל מאיפה אני אמור לדעת? אני מייצג ציבור מסוים, הציבור שלי משלם מיסים על ההופעות האלה אז גם הציבור שלי צריך לראות את נבחר הציבור שלו בעדו הוא מצביע. ככה נראה לי, על פי הדמוקרטיה. כנראה אני מאיים על מישהו. עצוב שראש העיר וחבורתה נלחצים מהתחזקותי בציבור".

The post מדוע הורד חבר המועצה קארטניק מבמת אירוע הגאווה? appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить