[colbonews.co.il] חלם ברחוב רמב"ן: המדרכות נצבעו בכחול-לבן, וגם הרכבים

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 2 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
авг 2022 18 11:19

[colbonews.co.il] חלם ברחוב רמב"ן: המדרכות נצבעו בכחול-לבן, וגם הרכבים

Непрочитанное сообщение Инфодроид

תושבים המתגוררים ברחוב רמב"ן בשכונת הדר טוענים כי ללא שום התרעה מוקדמת וללא שיתוף הדיירים החליטה עיריית חיפה להפוך את הרחוב לכחול-לבן. אתמול (רביעי) בשעות הצהריים נצבעו אבני הסף של המדרכות, אך לא רק הן. מכוניתו הכסופה של יוליאן זילברמן, תושב הרחוב, עברה שדרוג וזכתה לקישוט על ידי רסיסי צבע כחול בחלקה התחתון ועל הצמיגים.

"אני עובד בצפון, והבן שלי שלח לי תמונות של הרכב", סיפר זילברמן ל"כלבו – חיפה והקריות", "אני כל כך כועס. צבעו את שולי המדרכות בכחול-לבן, על הדרך צבעו רכבים, ומבחינת העירייה הכל בסדר".

אף אחד לא התריע על צביעת המדרכות?

"כלום, פשוט כלום. לא שמו שלט, לא הודיעו במסרון. אם היו מודיעים הייתי מזיז את האוטו יום לפני כן, אבל לא הודיעו כלום. התקשרתי למוקד העירוני, ושם נתנו לי כתובת מייל למחלקת תביעות. בהתחלה מישהי הפנתה אותי למחלקת תעבורה, שהיא ממש לא קשורה לעניין. בקיצור, כתבתי להם מייל וצירפתי תמונות. נתנו לי גם מספר טלפון של הפיקוח".

עכשיו כשהרחוב צבוע בכחול-לבן, אתה עלול לקבל דוח.

"בגלל זה התקשרתי לעירייה, כדי לשאול אם אקבל דוח חנייה, כי בן לילה הרחוב הפך לכחול-לבן. ענו לי שאני צריך לפנות למחלקת הפיקוח ולהוציא תו חנייה אזורי. ביקשתי מהבן שלי לעשות זאת, אז הוא נכנס לאתר העירייה, אבל איזה פלא – אי אפשר להוציא תו חנייה אזורי לרחוב שלי כי הוא לא קיים. כלומר הוא קיים פיזית אבל לא קיים ברשימת הרחובות של הכחול-לבן".

The post חלם ברחוב רמב"ן: המדרכות נצבעו בכחול-לבן, וגם הרכבים appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить