[colbonews.co.il] התלונות נערמות: זוהמה והזנחה גם בגנים ציבוריים בהדר

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 3 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
авг 2022 23 11:11

[colbonews.co.il] התלונות נערמות: זוהמה והזנחה גם בגנים ציבוריים בהדר

Непрочитанное сообщение Инфодроид

בעקבות הכתבה על ההזנחה, הלכלוך ופגר החולדה בגן חיל הים בכרמל הצרפתי, מערכת "כלבו – חיפה והקריות" הוצפה בתלונות של תושבים על מקרים דומים ברחבי העיר. אחת מהן היא חגית ליפסקי-ויסקופף, תושבת שכונת הדר.

"אני רוצה להזדהות עם הכתבה שפרסמתם על גן חיל הים", היא אומרת, "בהדר מעט מאוד גינות, בוודאי ביחס למספר הילדים בשכונה שהולכת ונהיית צעירה ועמוסה בילדים, ושורר בהן תוהו ובוהו מוחלט בנוגע לניקיון".

פניתם לעיריית חיפה?

"פנינו פעמים רבות לעירייה בנושא ניקיון הגינות הציבוריות אך ללא הועיל. או שאין תשובות כלל או שהתשובות הן שהתושבים מלכלכים או שמשיבים לנו שהגינה עוברת ניקיון פעמיים ביום. זה בכלל לא נכון. אני בעצמי צילמתי ושלחתי לעירייה תמונות מגן שטרוק ברחוב בצלאל ומגן סוס ברחוב הפועל, אשר צולמו בסוף יום ואין בהן זכר ללכלוך שנגרם על ידי תושבים. אני עוקבת אחרי המנקים שנשלחים לכאן אבל הם לא מנקים דבר. מרימים אולי לכלוך אקראי וממשיכים הלאה. בגן שטרוק יש בעיה של לשלשת מיונים ומעטלפים ופירות שנופלים מעצים. הגינה מלוכלכת ומטונפת, ומבחינה בריאותית פשוט מפחיד לתת לילד לשחק שם. כמו כן, יש ברזייה שהמים בה דולפים וכל השטח מסביבה מלוכלך, רטוב, מחליק ומלא יתושים".

Изображение

ההזנחה והלכלוך בגן שטרוק (צילום: חגית ליפסקי-ויסקופף)

The post התלונות נערמות: זוהמה והזנחה גם בגנים ציבוריים בהדר appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить