[colbonews.co.il] אחרי הפועלים: גם הסניף של לאומי בקרית אליעזר נסגר

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 3 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
сен 2022 11 09:50

[colbonews.co.il] אחרי הפועלים: גם הסניף של לאומי בקרית אליעזר נסגר

Непрочитанное сообщение Инфодроид

לקוחות סניף בנק לאומי בקרית אליעזר הופתעו לקבל הודעה כי הסניף הוותיק, שבמשך עשורים היה חלק בלתי נפרד מהנוף של המרכז המסחרי בכיכר מאירהוף, ייסגר ויעבור לרחוב פל-ים 7 בעיר התחתית.

מנהל הסניף מג'יד בויראת כתב ללקוחות: "חשוב לי לעדכן כי ביום ראשון, 2 באוקטובר, יעבור סניף קרית אליעזר לכתובתו החדשה ברחוב פל-ים 7. מה זה אומר מבחינתכם? מספר החשבון ומספרי הטלפון של הסניף נשארים ללא שינוי. המהלך יתבצע ללא צורך בביצוע פעולות מצדכם וללא עלות".

עוד עדכן בויראת כי "בכתובת בכיכר מאירהוף 12 תעמוד לרשותכם מבואה דיגיטלית, שבה יתאפשר לבצע מגוון רחב של פעולות בנקאיות במכשירים לשירות עצמי. אם ברצונכם להעביר את חשבונכם לסניף אחר בלאומי, התואם את אופי פעילות חשבונכם, יש להודיע לנו עד ליום חמישי, 15 בספטמבר, באמצעות אחד הערוצים הבאים – שירות כתוב לבנקאי באתר ובאפליקציות לאומי, ב-[url=tel: 5522*]5522*[/url], או פנו לבנקאי המטפל בכם בסניף הנוכחי".

הלקוחות, כמו גם רבים מתושבי השכונה, לא קיבלו את ההודעה על סגירת הסניף בשוויון נפש. "הגעתי לסניף כמה פעמים עם סבתא שלי שמתניידת בכיסא גלגלים", מספר מיכאל, תושב השכונה, "יש לה תו נכה הפוטר מתור ועדיין המתנו בתור, למה? כי כולם שם היו פטורים מלעמוד בתור, כולם שם היו קשישים, והבנק היה מפוצץ באוכלוסייה מבוגרת. היה שם בחור צעיר שהיה צריך לעמוד שעה, ואפילו העיר שהוא צריך להמתין הרבה כי כולם פטורים מתור. בכל הפעמים שבהן הייתי איתה שם הבנק היה מפוצץ. גם אני לקוח של הסניף, וכשהודיעו לי שהוא נסגר כתבתי פוסט בקבוצה של השכונה פייסבוק, וזה ממש עורר סערה. אני ברוך השם בחור צעיר, אני יכול לרוץ לכל מקום, אבל אני שואל – מה יעשו קשישים שאין להם מושג בדיגיטל והם צריכים את הפקיד? מה הם יעשו איך הם ייסעו לפל-ים? רובם לא יכולים לנהוג, אז הם ייסעו במטרונית עם כל הדוחק? הסניף הזה משרת מבוגרים שקשה להם להתנייד, לרבים מהם אין יכולת להשתמש בשירותים דיגיטליים, וגם למען השקט הנפשי שלהם הם זקוקים לשירות פנים מול פנים. הסניף בפל-ים יהיה בלתי נגיש עבורם".

The post אחרי הפועלים: גם הסניף של לאומי בקרית אליעזר נסגר appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить