[colbonews.co.il] ונדליזם בקרית ספר: "מישהו פתח במסע היסטרי של נקמה"

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 3 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
окт 2022 30 09:19

[colbonews.co.il] ונדליזם בקרית ספר: "מישהו פתח במסע היסטרי של נקמה"

Непрочитанное сообщение Инфодроид

בבוקר יום שלישי שעבר התעוררו תושבי רחוב קרית ספר וגילו לתדהמתם שורה של רכבים שנפגעו מוונדליזם. "ביום שני בלילה החניתי את האוטו ליד הבית, ולמחרת בבוקר ראיתי שהוא חבוט כולו מהצד של המדרכה", סיפר אריק, תושב הרחוב, ל"כלבו – חיפה והקריות", "זה נראה לי משונה כי לא הבנתי איך מישהו יכול היה להיכנס בו ולדפוק אותו. כל הצד השמאלי שקוע, כאילו מישהו בהיסטריה מעך את כל הצד. בנוסף, המראה בצד ימין נתלשה. נסעתי למשטרה כדי להגיש תלונה, וגם הם לא הצליחו להבין כיצד זה שבצד שמאל הפח היה שקוע ובצד ימין המראה נתלשה ברוע. שאלו אותי אם יש לי אויבים. בוחני המשטרה שבחנו את הרכב זיהו משהו כמו עקב של נעל. זה נראה כאילו מישהו בהתקפה של אמוק בעט בו. עכשיו אני צריך להחליף דלת ואת הצד השמאלי ברכב".

אריק תלה מודעה ברחוב שבה ביקש משכנים שהיו עדים למקרה מידע על האלמוני שהשחית את רכבו. מפניות של תושבים אחרים הוא הבין שמתקפת הוונדליזם לא פסחה על רכבים נוספים: "אתמול אמר לי שכן שגם לרכב שלו ולרכב של אשתו עשו את אותו הדבר באותו הלילה – גם דפקו את הדלתות וגם תלשו את המראות. כאילו מישהו הלך ודפק בשיטתיות את כל המכוניות לאורך הרחוב. היום התקשרו אלי עוד שתי דיירות ברחוב ואמרו שגם להן עקרו את המראות. אולי אקבל תיעוד של מקרים נוספים מאנשים שיעברו ויראו את המודעה. מישהו פה פתח במסע היסטרי של נקמה, לא אישית כמובן, אבל ונדליזם של רוע".

Изображение

המראה השבורה בצד ימין

The post ונדליזם בקרית ספר: "מישהו פתח במסע היסטרי של נקמה" appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить