[colbonews.co.il] "גם על גופתי המתה לא אתן להם אותו. הוא כלב נשמה"

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 3 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
ноя 2022 01 19:44

[colbonews.co.il] "גם על גופתי המתה לא אתן להם אותו. הוא כלב נשמה"

Непрочитанное сообщение Инфодроид

אריה ברנדר, עיוור תושב חיפה, מסתייע זה שש וחצי שנים בפפסי – כלב נחיה מסוג לברדור. בעקבות תקרית שבה פפסי נבח על ילדה שמהפחד נפלה ונחבלה, הוגשה תלונה נגד הכלב, ובמרכז הישראלי לכלבי נחיה ביקשו מברנדר להיפרד מפפסי, שיוחלף בכלב אחר. ברנדר עשה הכל כדי להשאיר את כלבו האהוב לצדו, אך לאחרונה הוא קיבל הודעה על כך שפפסי יוצא מהשירות ושעליו להיפרד ממנו. כעת ברנדר יוצא למאבק.

"אני עיוור משנת 1997, ופפסי שמלווה אותי כבר שש וחצי שנים הוא הכלב השלישי שלי", מספר ברנדר, "לפני עשרה חודשים עמדתי ליד תחנת אוטובוס ליד לביתי ודיברתי עם שני אנשים. לא בכוונה חסמתי את המדרכה, כאשר הכלב והכביש לשמאלי, התחנה מימיני, ולא ניתן היה לעבור שם. מבלי שידעתי הגיעו מולי שתי ילדות שחששו מהכלב. האנשים שדיברתי איתם לא אמרו לי שהילדות רוצות לעבור אבל עשו להן סימן לעבור. הן עברו ביני לבין תחנת האוטובוס ודרכו לי בטעות על הרגל. הכלב, שאמור להגן ולשמור עלי, נלחץ כנראה מהסיטואציה ונבח. אחת מהילדות נבהלה, נפלה ונחבלה בברך, אבל קמה בעצמה והמשיכה ללכת".

אחרי כמה דקות, מספר ברנדר, הגיע למקום אביה וטען שהכלב תקף את הילדה שלו: "אמרתי לו 'תקשיב, זו לא היתה תקיפה. הכלב נבהל מהסיטואציה, יש פה עוד שני אנשים שראו שלא היתה תקיפה. אני מאוד מצטער על המקרה אבל לא היתה תקיפה'. הוא לא היה מסופק והיה היסטרי מאוד. אני יכול להבין את זה. להבנתי, ההורים התקשרו למשרד הבריאות ולבית הספר לכלבי נחיה. נתתי להם את הפרטים שלי ושל פפסי, לא הסתרתי כלום".

ואז הסיפור קיבל תפנית. לדבריו של ברנדר, במשרד הבריאות הבינו מה אירע וסגרו את התלונה, "אך מי שלא סגר את הסיפור זה המרכז הישראלי לכלבי נחיה. אנשי המרכז הגיעו אלי הביתה ואמרו לי שהם רוצים לקחת את הכלב. אמרתי 'אני לא נותן את הכלב, הוא מתפקד היטב, וגם אם היה אירוע שלא היה 100 אחוז בסדר, אפשר לתקן את זה – יש הדרכה, יש אימון, על פעם אחת לא מחסלים סיפור". ותודה לאל, לא היה עוד אירוע לפני ואחרי. הם רצו להוציא אותו מהשירות, ואמרתי שבשום אופן זה לא יקרה, הוא פשוט נלחץ מהסיטואציה".

Изображение

אריק ברנדר ופפסי

The post "גם על גופתי המתה לא אתן להם אותו. הוא כלב נשמה" appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить