[colbonews.co.il] דרישה: "למנוע כנס בהשתתפות תומכי טרור בבית הגפן"

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 3 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
ноя 2022 18 17:50

[colbonews.co.il] דרישה: "למנוע כנס בהשתתפות תומכי טרור בבית הגפן"

Непрочитанное сообщение Инфодроид

סערה סביב פסטיבל "סיפור חיפאי" בבית הגפן: ח"כ אלמוג כהן מעוצמה יהודית פנה אתמול (חמישי) לשר התרבות חילי טרופר ולראש העיר עינת קליש רותם בדרישה "למנוע כנס בהשתתפות תומכי טרור בבית הגפן בחיפה".

כהן לטרופר ולקליש רותם: "קיבלתי פניות רבות שהגיעו אלי מתושבי חיפה וממשפחות שכולות שזועמות על כנס הסתה ושנאה שצפויים להשתתף בו תומכי טרור ושייערך בהית הגפן בחיפה ביום ראשון הקרוב". לדבריו של כהן, בכנס אמורים לקחת חלק דוברת שהביעה תמיכה בפיגוע בהר הבית שבו נרצחו השוטרים האיל סתאווי וכמיל שנאן, ופעיל BDS שהשווה את חיילי צהל לנאצים. בנוסף נמסר לי כי הכנס נערך במימון מלא של משלם המסים הישראלי על ידי משרד התרבות ועיריית חיפה. לא ייתכן שכספי ציבור יממנו אירוע כזה. אני דורש מכם באופן מיידי לבטל אירוע זה, ובמקומו להזמין את ההורים השכולים שיספרו על ילדיהם ועל מעשי גבורתם".

כהן פרסם את המכתב גם בדף הפייסבוק שלו את המכתב והוסיף: "בעקבות פרסום של ארגון בצלמו על כך שביום ראשון הקרוב יתקיים אירוע בהיכל תרבות בחיפה, שם תופיע תומכת הטרור לובנא זועבי שתמכה בפומבי במחבלים שרצחו את חברי השוטרים האיל סתאוי וכמיל שנאן הי"ד בפיגוע בהר הבית. שלחתי כעת מכתב דחוף לשר התרבות חילי טרופר ולראש עיריית חיפה עינת קליש רותם שיבטלו במיידי את האירוע ושלא יאפשרו שימוש בכספי הציבור לממן תומכי טרור. אני מודיע שאם האירוע אכן יתקיים חלילה, אגיע לחיפה למחות על חילול כבוד חברי השוטרים הי"ד".

The post דרישה: "למנוע כנס בהשתתפות תומכי טרור בבית הגפן" appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить