[colbonews.co.il] "אנשים יזכרו אותך, ולחיים שלך היתה פה משמעות"

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 3 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
ноя 2022 29 09:56

[colbonews.co.il] "אנשים יזכרו אותך, ולחיים שלך היתה פה משמעות"

Непрочитанное сообщение Инфодроид

אתמול (שני) הלך לעולמו שלמה הרשקוביץ, אחד מהאנשים היותר אהובים על תושבי שכונת דניה, ולא רק. הרשקוביץ נקבר בחלקת הגלמודים בבית העלמין תל רגב, ללא בני משפחה אך עם כ-30 מנחמים שחלקו כבוד אחרון למי שעבד כשומר במועדון הספורט השכונתי במשך יותר מ-30 שנה ונפטר בגיל 67.

כך כתבה אתמול מירי רבינוביץ' בדף הפייסבוק שלה: "אתחיל מהסוף. שלמה נקבר היום בתל רגב בחלקה של גלמודים. הוא היה גלמוד. זה ממש העציב אותי לשמוע. מה זה אומר? שהוא היה לבד בעולם. לא היתה לו משפחה, ההורים נפטרו ממזמן, לא היו לו חברים. לא כי הוא לא היה חביב, אלא בגלל שהוא היה על הרצף והיה קשה לו ליצור קשרים חברתיים. למי שמכיר את מועדון הספורט בדניה, שלמה הוא מאבני היסוד של המקום. אין מי שלא מכיר אותו. כל יום הוא היה מגיע לעבודה, חרוץ, לא מסתכל על השעון, נשאר כמה שצריך. אז נכון, לא היו לו משפחה וחברים אבל לאנשים היה אכפת".

מי שגילה את דבר מותו של הרשקוביץ הוא מנהל המועדון שלומי נחשול, שיצא לחפש אותו בביתו לאחר שלא ענה לטלפונים. "ביום שישי לפני שבוע וחצי שלמה הרגיש לא טוב", משחזר נחשול, "הוא הגיע לעבודה בקטע של מסירות למרות שחטף התקף לב. שלחנו אותו לבית החולים, ובימים ראשון ושלישי שלאחר מכן הוא עבר צנתורים. ביום רביעי הוא השתחרר, ולמחרת הוא הודיע לי שהוא רוצה לחזור לעבודה בשישי, אבל סירבתי וביקשתי ממנו להישאר לנוח. הוא סיפר לי שיש לו תור לרופא המשפחה ביום ראשון ושהוא מתכנן לא לומר לו כלום על מה שעבר עליו, שחלילה לא ירשום לו חופשת מחלה. זה היה שלמה, מסור כל כך לעבודה".

ואז הוא לא הגיע?

"ביום ראשון חיפשתי אותו כל היום והוא לא ענה, אז אתמול נסעתי אליו הביתה לקרית מוצקין. מצאתי בית נעול, אז ניגשתי לתחנת השיטור הקהילתי שנמצאת ברחוב. הוזעקו כוחות הצלה, מד"א, כיבוי אש ואנשי רווחה מהעירייה, שפרצו את הדלת ומצאו אותו מת".

The post "אנשים יזכרו אותך, ולחיים שלך היתה פה משמעות" appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить