[colbonews.co.il] מספר נמוך של נוסעים בשאטלים לאירועי "החג של החגים"

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 2 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
дек 2022 18 13:50

[colbonews.co.il] מספר נמוך של נוסעים בשאטלים לאירועי "החג של החגים"

Непрочитанное сообщение Инфодроид

סערת הפעלת השאטלים במסגרת פסטיבל "החג של החגים" איימה לפצל את הקואליציה הצרה ממילא של עינת קליש רותם, ועדיין לא ברור מה יהיו ההשלכות לכך. אך האם הפעלת השאטלים אכן סייעה בהפחתת העומסים על תושבי המושבה הגרמנית וואדי ניסנאס?

לידי "כלבו – חיפה והקריות" הגיעו הנתונים על מספר המשתמשים בשאטלים בשתי השבתות שבהן הם פעלו, ומהם עולה כי בשבת, 10 בדצמבר, השתמשו בשאטלים 250 איש בלבד, ואתמול עלה מספר המשתמשים ל-670.

מנכ"ל בית הגפן אסף רון: "אני שמח שאנשים מתחילים להתרגל לשאטלים. השנה עשינו ניסיון, ואני שמח שהמספר עלה ביחס לשבת שעברה. נבחן את זה בשנה הבאה לפי מדד היעילות. זה ייבחן בצורה מקצועית לפי מספר המשתתפים הכללי בפסטיבל".

כמה השתתפו השבוע?

"להערכתי כ-100,000. בשבוע שעבר השתתפו בין 70,000 ל-80,000 איש לפי המשטרה, והשבוע היו הרבה יותר".

אז השאטלים לא בדיוק אפקטיביים ביחס למספר המשתתפים?

"אתה תיתן את הפירושים שלך, אני לא רוצה לתת פירושים עכשיו. אשב עם הצוות המקצועי ועם אנשי עיריית חיפה, ונעשה חושבים. עשינו ניסיון, ולקראת השנה הבאה נחשוב מה צריך לעשות".

יו"ר סיעת חד"ש רג'א זעאתרה, שהיה מהתומכים המובילים של הפעלת השאטלים: "אני שמח שראש העיר לא נכנעה לכפייה דתית ושהשאטלים המשיכו גם אתמול. זה אחד מהאמצעים שמסייעים להקל על סבל התושבים במושבה הגרמנית ובוואדי ניסנאס בתקופת הפסטיבל. אם זה הפחית 300-250 רכבים, זה מבורך. עדיין יש עומסי תנועה, והתושבים שמתקשים לצאת מבתיהם. השבת הבאה היא ערב חג המולד, ואני דורש מהמשטרה להיות ערוכה ולתת עדיפות לתושבים, במיוחד לאנשים שרוצים להגיע לארוחה משפחתית או למיסה בכנסייה".

The post מספר נמוך של נוסעים בשאטלים לאירועי "החג של החגים" appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить

Вернуться в «Новости от местных изданий»

Disclaimer