[colbonews.co.il] "אנחנו אוכלים חרא, לא נותנים לנו לעבוד"

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 3 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
фев 2023 22 08:50

[colbonews.co.il] "אנחנו אוכלים חרא, לא נותנים לנו לעבוד"

Непрочитанное сообщение Инфодроид

הקרב בין סוחרי שוק הפשפשים לעיריית חיפה הוא מערכה עם הרבה נפגעים, שלא רואים את סופה. הפעם הסוחרים כועסים על הדרישה היומיומית של הפקחים שלא לאפשר להם להוציא סחורה למקומות החנייה מול החנויות ברחוב שיבת ציון – דבר שלדבריהם הם עושים כבר יותר מ-50 שנה.

הסוחרים מתרעמים על אובדן הפרנסה הדחוקה ממילא, אבל גם על הזלזול המופגן שבו לטענתם פקחי העירייה נוהגים בהם. לשי שטרית, אחד מהסוחרים בשוק, נמאס. נמאס לו לשלם 750 שקל לדוח, נמאס לו מהיחס הלא מכבד, והוא רק רוצה שמישהו שם למעלה, ברחוב חסן שוקרי, ישמע את קולו ואת קולותיהם של חבריו.

"העירייה עושה לנו בעיות, הפקחים לא נותנים לנו לנשום", הוא אומר, "הם מגיעים כל הזמן, לא נותנים לנו להניח דברים על הכביש, וכל הזמן מחלקים דוחות. הם גם משמיעים איומים ולא נותנים לנו להתפרנס בכבוד".

לדבריו של שטרית, העירייה נלחמת בבעלי החנויות – אלו שמשלמים ארנונה ומסים – ולא מדובר על הסוחרים שמשכירים שטח בשבת ברחוב שהופך למדרחוב. "זה ככה כבר הרבה זמן", הוא אומר, "אנחנו משלמים דוחות סתם. כל יום הפקחים באים, ועל מה יש להם להילחם בנו? מה אנחנו מוציאים? כמה רהיטים וקצת צלחות. לא נותנים לנו לחיות. החנות שלי היא קטנה, ולכן אני מוציא קצת סחורה החוצה, והם לא רוצים שתהיה שום סחורה על הכביש. ביום שבת כל השוק פה פתוח וזה מותר. אני לא עובד בשבת, אני בן אדם דתי, אז אנחנו אוכלים חרא באמצע השבוע כי לא נותנים לנו לעבוד".

Изображение

סחורה בשוק הפשפשים חיפה

The post "אנחנו אוכלים חרא, לא נותנים לנו לעבוד" appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить

Вернуться в «Новости от местных изданий»

Disclaimer