[colbonews.co.il] "באותו רגע הבנתי שעקצו אותי וירדו לי דמעות מהעיניים"

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 3 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
мар 2023 16 09:57

[colbonews.co.il] "באותו רגע הבנתי שעקצו אותי וירדו לי דמעות מהעיניים"

Непрочитанное сообщение Инфодроид

ארתור אברמוב, מבעלי פיצה fix במרכז הכרמל, לא האמין ששיחת טלפון בשעת העומס תתברר כעוקץ מתוחכם. ביום שלישי התקשר אל אברמוב אדם שהזדהה כנציג עיריית חדרה, ואמר כי הסיבה לשיחה היא חוב שעל הסניף החדרתי של אברמוב לשלם לעירייה.

"בסביבות השעה 15:30 הייתי לבד בפיצה כי השותף שלי לא יכול היה להגיע, והיה לחץ גדול", הוא מספר, "זה סניף חדש בחיפה, ונתתי שירות לארבעה לקוחות במקום, ובמקביל היה טלפון עם הזמנה. בשיא הלחץ התקשר אלי בן אדם ממספר מזוהה, לא תגיד מספר חסוי, הזדהה כמוטי מעיריית חדרה וטען שיש לי חוב על אגרת שילוט. ידעתי ששילמתי אגרת שילוט לשנת 2023 וגם היתה לי אסמכתה, אבל הוא המשיך להתעקש שיש לי חוב. אמרתי לו שאני יכול לשלוח לו את האסמכתה, אבל הוא הלחיץ אותי ואמר שאם אני לא משלם את החוב שעומד על 800 שקל הם ינקטו הליכים. התעקשתי לשלוח לו את האסמכתה, ואז הוא אומר שאני צודק ושהחוב הוא לא על אגרת שילוט אלא על דוח מיוני 2022 שאחד העובדים שלי קיבל על זריקת זבל. הוא גם אמר שיש ריבית מצטברת על הדוח שלא שולם וזה עומד על 1600 שקל, ושאם לא אעביר את הכסף תוך רבע שעה יעקלו את חשבון הבנק ואז לא אוכל להעביר אשראי של הלקוחות. הייתי בתוך הלחץ והבלגן עם הלקוחות, ונלחצתי כי זה יכול לפגוע לי גם בסניף בחיפה וגם בסניף בחדרה. אמרתי לעצמי שאם משביתים לי את האשראי אני מת, אין לי טעם לפתוח את הסניפים. איום כזה הוא חזק כי רוב האנשים משלמים באשראי".

אברמוב לא עמד בלחץ. הוא הסכים לשלם באשראי על החוב, רק שחשבונו לא יעוקל. "הוא אמר שהעירייה תזכה אותי כי לא אני חתמתי על הדוח אלא העובד שלי, והתנחמתי בכך שהכסף יחזור אלי. הצעתי לשלם באשראי או דרך האתר של העירייה, אבל הוא אמר שאי אפשר לשלם על זה באשראי או בהעברה בנקאית כי עד שהתשלום יתעדכן זה ייקח שלושה ימים, ואז העיקול כבר יבוצע. בסוף נעתרתי לבצע הליך שנקרא משיכת מזומנים ללא כרטיס. נתתי לו את תאריך הלידה שלי ופתחתי לו הרשאה. הוא אמר שהוא ייקח רק את הקוד ולא ימשוך כסף, ואפילו נשבע בילדים שלו. אחרי שנתתי לו את קוד ההרשאה הוא ניתק לי בפנים. קיבלתי הודעה שנמשכו פעמיים 800 שקל, ואז מיד חסמתי את זה. התקשרתי אליו בחזרה, אמרתי לו 'אתה משכת כסף', הוא ענה שאין מה לדאוג ושזה לא נמשך, אבל כשאני נכנס לחשבון אני רואה מינוס. הוא נתן לי תחושה שאני הרע בסיפור, ומדובר ברמת עוקץ גבוהה כי כשאמרתי לו 'תן לי להתקשר לעירייה לבדוק' הוא העלה משיבון של עיריית חדרה".

Изображение

ארתור אברמוב

The post "באותו רגע הבנתי שעקצו אותי וירדו לי דמעות מהעיניים" appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить