[colbonews.co.il] העירייה אטמה מקלטים, התושבים: "מפקירים אותנו"

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 3 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
апр 2023 17 00:10

[colbonews.co.il] העירייה אטמה מקלטים, התושבים: "מפקירים אותנו"

Непрочитанное сообщение Инфодроид

ממש לפני כניסת השבת התקבלה הודעה בקבוצת ווטסאפ שאותה מנהל איש הנדל"ן יוסי כהן, מנכ"ל ושותף בחברת נקסט אורבן כוזהינוף להתחדשות עירונית, ואשר בה חברים בעלי דירות באחד ממתחמי הפינוי-בינוי בשכונת החוף הוותיקה שער העלייה. כהן קרא את ההודעה שכתב תושב מודאג, ובגלל השעה המאוחרת, רגע לפני שהשבת נכנסה, הוא העלה את השתלשלות העניינים בפוסט בדף הפייסבוק שלו ותייג את ראש העיר עינת קליש רותם.

"כמעט שבת שלום לכם", כתב כהן. "הדלקתי מקודם את הטלוויזיה: כוננות שיא, מציאות נפיצה, כיפת ברזל בכל הארץ. רציתי לשלוח הודעה לבת שלי שתבוא הביתה, ואז המתינה לי ההודעה הזאת בקבוצת הווטסאפ של בעלי דירות באחד ממתחמי הפינוי-בינוי בשכונות הוותיקות. 'יוסי שלום. אין לי עם מי לדבר ואנחנו מפחדים', נכתב בהודעה, 'במקרה חלילה של מלחמה, אין לדיירים שלנו מקלט להתפנות אליו. המקלט בבניין שלנו נאטם על ידי העירייה. דיברנו איתם לגבי זה, והם אומרים שכדי לסדר אותו יש להם השקעה שם ולא משתלם להם, אלא אם יקבלו את השטח שיעבור לחסות העירייה. זה מה שנציגי העירייה אומרים כאשר השטח של המקלט שייך לנו הדיירים. אנחנו צריכים פתרון כלשהו וזה בהחלט קרוב ביותר כי האזור נפיץ. מפקירים אותנו'".

וכך הפוסט ממשיך: "אני לא פוליטיקאי אבל יודע שבעוד רגע ממש ותתחילו לפזר הבטחות וסיסמאות כדי לנסות לקושש עוד קול. בזמן שתתעסקו בניכוס קרדיטים ובהפחדת התושבים תזכרו שבחיים האמיתיים יש אנשים מבוגרים ומשפחות שמפחדים על הילדים שלהם, שמפחדים על החיים שלהם, כי אתם נכשלתם בטיפול. המקלט נאטם, הלב שלכם נאטם, ואני מקווה עבורכם שלא יירשם שום אסון בעקבות ההתנהלות המופקרת שלכם".

Изображение

פתח חירום אטום במקלט ברחוב הרותם (צילום: נסים בן אריה)

The post העירייה אטמה מקלטים, התושבים: "מפקירים אותנו" appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить