[colbonews.co.il] סיוט בחגיגות העצמאות בגן האם: צפיפות, דחיפות וילדים בוכים

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 2 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
апр 2023 27 13:17

[colbonews.co.il] סיוט בחגיגות העצמאות בגן האם: צפיפות, דחיפות וילדים בוכים

Непрочитанное сообщение Инфодроид

צפיפות, דוחק, דחיפות ובכי של ילדים – זו היתה מנת חלקן של משפחות רבות שהגיעו לחגוג עם ילדיהן את אירועי יום העצמאות בבמה בגן האם במרכז הכרמל. מעדויות של תושבים הגיעו לידי "כלבו – חיפה והקריות" עולה כי כניסתן של משפחות רבות נמנעה בהוראת השוטרים והמאבטחים במקום בטענה שהמקום מכיל את מספר המשתתפים המאושר ולא ניתן להכניס עוד אנשים למתחם.

לפני יום העצמאות פרסמה עיריית חיפה כי החגיגות בבמת גן האם יחלו בשעה 20:10 עם המופע לילדים "חיפזון וזהירון", ולאחר מכן תתקיים הופעה של הזמרת אגם בוחבוט. מספר המשתתפים שביקשו לקחת חלק באירוע היה גדול מהמספר שאושר מלכתחילה, ומשפחות רבות נאלצו לעזוב את המקום במפח נפש.

מלי הלל, שהגיעה עם משפחתה לחגוג בגן האם: "המאבטחים במקום אמרו לנו 'אנחנו מצטערים, הגן מלא, אין אפשרות להיכנס'. חיכינו בתקווה שתוך זמן קצר יאפשרו לנו להיכנס, ובסוף הלכנו לראות את הזיקוקים מטיילת לואי אבל לא ראינו כלום. הבת שלי שאלה אותי 'אמא, למה יצאנו מהבית? לא היה כלום'. הילדים התאכזבו מאוד כי הבת שלי רוקדת בלהקת אורות חיפה, והיא הבטיחה לחברות שלה לבוא לראות אותן כי זה היה חשוב לה. תשמע, האירוע הזה היה ברמת העולב. המון אנשים לא הצליחו להיכנס, ויתרו והלכו. התלונות על הארגון הבושה נשמעו מכל עבר".

לדבריה, הסיבה לעומס היא שהשנה כלל לא התקיימו אירועים בנוה שאנן: "אנשים יוצאים בערב יום העצמאות, והעירייה לא מסוגלת לארגן מספיק במות? אם ידעתם שיש כל כך הרבה עומס וביקוש, למה לא הקמתם את הבמה בנוה שאנן? זה היה ממש מעליב ולא נעים".

The post סיוט בחגיגות העצמאות בגן האם: צפיפות, דחיפות וילדים בוכים appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить