[colbonews.co.il] מרגש: מאות חיפאים התגייסו לשמח ילדה בבת המצווה שלה

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 3 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
июн 2023 30 10:15

[colbonews.co.il] מרגש: מאות חיפאים התגייסו לשמח ילדה בבת המצווה שלה

Непрочитанное сообщение Инфодроид

התגייסות מרגשת של חיפאים ששימחו ילדה בבת המצווה שלה: אתמול (חמישי) חגגה ילדה בת 12 בת מצווה בבית העדה האתיופית בקרית שפרינצק, אך למגינת לבה רק שש חברות הגיעו לחגוג איתה. דבר המקרה התפשט במהירות ברשתות החברתיות, ורבים התגייסו לקריאה לשמח את הילדה והתייצבו באולם.

תוך חצי שעה הגיע למקום שימי פינק עם מערכות הגברה ותאורה, סניף פיצה מאנצ' במרכז הכרמל הזדרז לשלוח פיצות לאירוע, והמקום התמלא במאות חוגגים.

מיכל נוימן-זילברמן, יו"ר הנהגת הורי בית הספר חוגים גייסה תלמידים רבים מבית הספר שהגיעו לאירוע. "זה הוכיח לי שבתפקיד שלי יש עומק", היא אומרת, "הילדים זה משהו שאני לא יכולה לתאר. הם מילאו בהמוניהם את האולם. חברה של הילדה היא בת של מורה אצלנו בחוגים. אתמול בערב קיבלתי ממנה שיחת טלפון בהולה, והיא שיתפה אותי בדמעות על חברתה של בתה שחוגגת בת מצווה ושהגיעו רק שישה אורחים. זו ילדה מתוקה לאם חד הורית שמיררה בבכי והחליטה לקפל הכל ולחזור הביתה. מיד שלחתי הודעה בקבוצת ועדי ההורים שלנו עם בקשה לשלוח את הילדים במהירות לאולם, ובמקביל, ביחד עם הבת שלי רוני, שלחנו את הבקשה גם לחברותיה שמדריכות בצופים. גייסנו חניכי צופים מהשבטים אילנות, תדהר וכרמל. כיתות שלמות מחוגים הגיעו ומילאו את האולם עד אפס מקום – מועצת התלמידים שלנו בהרכב מלא והורים מוועד ההורים המרכזי. ההורים המקסימים שלנו גייסו גם הורים מדוד ילין, מאילנות ומטשרניחובסקי, והמוני ילדים הגיעו לשמח את הילדה המתוקה. דמעתי, התרגשתי ולבי התרחב מגאווה ומהערכה לילדים".

The post מרגש: מאות חיפאים התגייסו לשמח ילדה בבת המצווה שלה appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить