[colbonews.co.il] Калиш-Ротем жителям: "Мы здесь ради вас"

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 3 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
мар 2020 16 12:36

[colbonews.co.il] Калиш-Ротем жителям: "Мы здесь ради вас"

Непрочитанное сообщение Инфодроид

לראשונה מאז פרץ משבר הקורונה פנתה היום (שני) ראש העיר עינת קליש רותם אל הציבור החיפאי באמצעות סרטון שבו אמרה: "אנחנו נמצאים היום בעיצומו של משבר לא פשוט בכלל, גם מההיבטים הבריאותיים שלו ומהפחד מהווירוס הלא נודע אבל גם מהסיבות הכלכליות שכולנו מתחילים להרגיש אותן – גם עצמאיים, גם שכירים, גם עובדי מדינה, גם אנשים מהמשק ומהסקטור הפרטי. דבר אחד אני רוצה להבטיח לכם – אנחנו רואים את הכל, אנחנו שומעים את הבקשות שלכם, אנחנו שומעים ורואים את הפניות שלכם. לא תמיד אנחנו יכולים לעזור בכל דבר, גם אנחנו כפופים להחלטות ממשלה, לחוקים ולמציאות שלא תמיד עוזרת גם לנו, אבל אנחנו כאן, אנחנו למענכם".

קליש רותם  המשיכה ואמרה: "אני רוצה לספר לכם על דברים שהתחלנו לעשות עבורכם. קודם כל אנחנו הולכים לתגבר באופן מאוד משמעותי את כל מוקד פניות הציבור וגם את מחלקת הרווחה. יש לנו בעיר הרבה מאוד קשישים ואנשים שחיים לבד. אנחנו נרצה לעזור להם – גם בדברים לוגיסטיים, גם בעזרה נפשית וגם עזרה סוציאלית. אנחנו מתחילים לרתום לאט לאט יותר מתנדבים. בבקשה, אם אתם צריכים משהו, אם אתם מרגישים מצוקה, צרו איתנו קשר".

לדבריה, "המערכת העירונית עובדת קשה מאוד להמשיך לתפקד כרגיל בנושאי ניקיון ותברואה. הסדר הציבורי חייב להישמר. היום יותר מכל תקופה אחרת חייב להישמר הסדר הציבורי, ואני בטוחה שגם אתם מבינים את זה לעומק. אנחנו נעשה את הכל בשביל שהעיר תמשיך לתפקד כרגיל, עם כל עובדי העירייה שגם עליהם אנחנו הולכים לשמור בכל דרך אפשרית. יש לי רק בקשה אחת אליכם – תהיו ממושמעים, לכו על כל ההנחיות שנותנים לנו ממשרד הבריאות, אל תמעיטו בחשיבות שלהם, אל תחשבו 'לי זה לא יקרה'. אני רוצה לקוות ומאמינה שחיפה תהיה העיר עם הכי פחות קורונה בארץ. הוכחתם כבר בעבר את המשמעת שלכם, תמשיכו ותעשו את זה. אני מאמינה בכם. אנחנו כאן בשבילכם בכל דבר. בבקשה, תשמרו על עצמכם".

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות בחיפה?
הורידו את אפליקציית "כלבו – חיפה והצפון" באנדרואיד

הורידו את אפליקציית "כלבו – חיפה והצפון" באייפון

הצטרפו לקבוצת הוואסטאפ של "כלבו – חיפה והצפון"

The post קליש רותם לתושבים: "אנחנו כאן למענכם" appeared first on כלבו – חיפה והצפון.

vladiko
Администратор
Стаж: 5 лет 6 месяцев
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
мар 2020 17 13:20

Вчера, впервые с начала коронавирусного кризиса, мэр Хайфы Эйнат Калиш-Ротэм записала видеообращение к хайфчанам. В нём она, в частности, сообщила, что будут существенно подкреплены персоналом каждый центр обращений населения и отдел соцобеспечения. В планах мэрии также помочь одиноким пожилым горожанам - логистически, психологически и социально. Мэрия, по её словам, начинает понемногу вовлекать больше добровольцев. "Пожалуйста, если вы нуждаетесь в чём-то, если вы чувствуете затруднение, свяжитесь с нами", - сказала мэр. В конце ролика приведены способы связи: по номеру 106, либо в WhatsApp по номеру 0505831106, либо на странице мэрии Хайфы в фейсбук.

Также, среди прочего, Калиш-Ротем сказала, что мэрия постарается сохранить в период кризиса всех работников муниципалитета.

Новая тема Ответить