[colbonews.co.il] "פתאום החזיר נכנס בבן שלי עם הניב ועשה לו בור ברגל"

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 3 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
окт 2023 31 23:22

[colbonews.co.il] "פתאום החזיר נכנס בבן שלי עם הניב ועשה לו בור ברגל"

Непрочитанное сообщение Инфодроид

לפני עשרה ימים יצא עידן שמולביץ' להליכה היומית הקבועה שלו בשכונת ורדיה. הוא יצא מהבית ביחד עם אחותו מיה, וכעבור כמה דקות הם ראו חזיר בר צועד במרחק של כ-100 מטר מהם. כדי להימנע ממפגש עמו הם עברו לצד השני של הרחוב, אך לפתע שעט החזיר לכיוונו של עידן, תקע את אחד משני הניבים שלו ברגלו הימנית והותיר אותו שותת דם. גם חוסם עורקים וחבישת לחץ לא עצרו את הדימום.

יגאל שמולביץ', אביו של עידן, הוזעק למקום. "הבן והבת שלי יצאו להליכה ספורטיבית בשכונה", הוא מספר, "הם ירדו לרחוב צבעוני וראו את החזיר. הם יודעים – כפי שניסו כולם להגיד – שחזירי בר לא תוקפים בני אדם, אבל ליתר ביטחון הם עברו לצד השני. פתאום הוא חצה את הכביש ונכנס בבן שלי עם הניב ועשה לו בור ברגל. נקרעו לו עורקים".

לדבריו של האב "בהתחלה הבן שלי לא ידע מה פגע בו, והבת שלי אמרה לו 'אתה משפריץ דם כמו ממטרה'. מזל שהבן שלי זוכר את מה שהוא למד בקורס קצינים, אז הוא הוריד את החולצה שלו, התיישב ועשה לעצמו חוסם עורקים. במקרה עבר שם בן אדם עם כלב, ועידן ומיה ביקשו את החולצה שלו כדי להשתמש בה לחבישת לחץ. עידן המשיך לדמם, היו על המדרכה שלוליות אדירות של דם. אחרי כמה דקות הגיעו אמבולנס וכוחות הצלה, והחובשים עשו לו עוד חוסם עורקים, הפעם באזור המפשעה. הם לא הצליחו לעצור את הדם ופינו אותו דחוף למרכז הרפואי כרמל, שם הכניסו אותו מיד לחדר ההלם, ניקו את הפצע, לקחו אותו ל-MRI ומשם לניתוח חירום".

Изображение

הפציעה של עידן שמולביץ' (צילום: יגאל שמולביץ')

The post "פתאום החזיר נכנס בבן שלי עם הניב ועשה לו בור ברגל" appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить