[colbonews.co.il] היסטוריה בחיפה: מלכות הדראג מתחתנות

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 3 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
фев 2024 20 10:43

[colbonews.co.il] היסטוריה בחיפה: מלכות הדראג מתחתנות

Непрочитанное сообщение Инфодроид

היסטוריה בסצנת הדראג החיפאית: מלכות הדראג שני אגא (27), הלא היא ליידי אגא, ובת זוגה לחיים ולמופעים לורן אגם (22), הלא היא לילי מון, בדרך לחתונה. בשבוע שעבר, בעת הופעת הדראג של הליין HaiFem במועדון הזד סיטי, כרעה אגם ברך, שלפה טבעת והציעה לאגא להיות לה המלכה לכל חייהן. התשובה, בנוכחות עשרות הצופים בקהל, היתה כן מהדהד.

האהבה בין השתיים ניצתה לפני כשנה וחצי על רקע חיבתן המשותפת לאמנות הדראג. "היינו במופע של בנות הבראנץ' בזאפה בחיפה", מספרת אגא, "יואב, אח של לורן שגם הוא עושה דראג ומופיע תחת השם נוירוזה, הוא החבר הכי טוב שלי, והוא הזמין את שתינו למופע. היינו שם ביחד, אבל היא לא דיברה איתי מילה, ממש שיחקה אותה הארד טו גט. אחרי זה לי וליואב היתה הופעה, ואת החזרות עשינו בבית של אמא של לורן. גם לורן היתה שם, וכך התחלנו להיות יותר ויותר קרובות. היתה לנו שיחת נפש של שלוש שעות, ואחריה התחלנו לצאת".

אגם: "לפני שנתיים גרתי בדנמרק, לא יצאתי עדיין מהארון כאשה טרנסית כפי שאני כיום. לא דמיינתי שלכאן החיים ייקחו אותי. גרתי בעיירה קטנה בצפון המדינה כי רציתי לברוח מהזהות שלי, מהקושי שלי לחיות ככה. לא היה לי קל שם. אחרי כמה חודשים חזרתי לארץ, התחלתי את התהליך, פגשתי את שני, ומאז אנחנו ביחד".

כך צמח הליין HaiFem, מתוך עירוב הזהויות והמגדרים שבחייהן. אגא שהיא אשה ביולוגית, ואגם שהיא טרנסקסואלית. "זה כל הסיפור שמאחורי הקלעים של הליין", מסבירה אגם, "רצינו להקים ליין דראג שנותן במה לנשים שעושות דראג, לגברים שעושים דראג ולטרנסיות שעושות דראג. אגא למשל היא אשה ביולוגית שעושה דראג. זה היה הרעיון שלי, אבל אין לי את החוש העסקי שיש לשני. יום אחד היא התחילה להרים טלפונים ולהקים את הליין שתמיד רציתי. ברור שיש חיכוכים, אבל אנחנו צוות כל כך טוב ואנחנו מבלות 24/7 ביחד, אז דברים רצים מהר. נראה לי שאפילו יותר קל לעבוד ביחד".

Изображение

ליידי אגא ולילי מון (צילום: אבי כוכבי)

The post היסטוריה בחיפה: מלכות הדראג מתחתנות appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить