[colbonews.co.il] "זה הולך להמתה, ואעשה הכל כדי שבעלי חיים לא יומתו"

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 3 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
апр 2024 09 16:14

[colbonews.co.il] "זה הולך להמתה, ואעשה הכל כדי שבעלי חיים לא יומתו"

Непрочитанное сообщение Инфодроид

דרכי הטיפול העתידיות בחזירי הבר ממשיכות להטריד את פעילי זכויות בעלי החיים, וכעת מגיע הנושא גם אל מסדרונות הכנסת. ח"כ יסמין סאקס פרידמן מיש עתיד תגיע לחיפה בשבוע הבא כדי לבחון את נושא הטיפול בחזירים בעקבות הצהרותיו של ראש העיר יונה יהב כי הוא ימגר את חזירי הבר מרחובות העיר תוך 90 יום מכניסתו לתפקיד. לסאקס פרידמן צפויה פגישה בנושא עם סגן ראש העיר יוסי שלום, נציגה של יש עתיד בחיפה.

כפי שפורסם ב"כלבו – חיפה והקריות", לפני כשבועיים פנתה עמותת תנו לחיות לחיות לעיריית חיפה בדרישה לקבל הסברים על תוכניתו של יהב.

בשיחה עם "כלבו – חיפה והקריות" אמרה סאקס פרידמן: "כמי שמובילה בכנסת את נושא זכויות בעלי החיים, אני בדיוק לומדת את כל החומרים. פנו אלי עשרות פעילים למען בעלי חיים מחיפה שמוטרדים מנושא חזירי הבר. המדינה הולכת ישר אל הפתרונות הקלים – קודם המתה. כך בכל דבר, לא רק בנושא החזירים. קודם המתה ואז נראה. אני יודעת שיש חזירים בוואדיות ושיש חזירים שנחשבים 'סוררים' בשכונות. אני קוראת מאמרים מה עשו במקומות אחרים, איך התמודדו עם זה בעולם ומה הפתרונות שהעולם מציע. בקרית טבעון למשל הצליחו לפתור את הבעיה. אגיע לחיפה כדי לעשות סיור בשטח, להבין את גודל הבעיה ולהציע פתרונות אלטרנטיביים להמתה".

The post "זה הולך להמתה, ואעשה הכל כדי שבעלי חיים לא יומתו" appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить