[colbonews.co.il] "דנה שלי אהבה את חיפה, וחיפה לא חושבת עליה"

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 3 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
апр 2024 12 11:46

[colbonews.co.il] "דנה שלי אהבה את חיפה, וחיפה לא חושבת עליה"

Непрочитанное сообщение Инфодроид

אולגה פורמן, אמא של דניאלה (דנה) פטרנקו ז"ל שנרצחה עם בן זוגה דניאל גולטמן במסיבת הנובה סמוך לקיבוץ רעים ב-7 באוקטובר, מבקשת שבתה תונצח בחיפה. בפוסט כואב שפרסמה פורמן בפייסבוק היא מלינה על כך שבמשך חצי שנה איש לא הנציח את דניאלה בעיר וגם לא התקיים כל אירוע לזכרה.

"לא לעשות כלום. אין אירוע בחיפה כבר שישה חודשים שיכבד את זכרם של הילדים המתים", כתבה פורמן, "נסעתי כבר הרבה פעמים לראשון לציון, לתל אביב ולרמת גן לכל סוגי האירועים, ובחיפה אין כלום. ולמען האמת, אני מרחמת על חיפה. אני לא מבקשת כסף, מתנות והנחות. אני רק מבקשת שבחיפה יהיה זיכרון של הילדה שלי ושל הילדים שנרצחו. אבל לצערי בחיפה שלי לא רוצים לחשוב על ילדים מתים. חבל מאוד. דנה שלי אהבה את חיפה, וחיפה לא חושבת עליה. אני מפצירה בכל אנשי העירייה, כולל אלה שבחרנו בהם, לשים לב לפוסט הזה. אולי מישהו בחיפה מהעירייה ישמע אותי".

פורמן מסרה ל"כלבו – חיפה והקריות": "עד היום עיריית חיפה לא עשתה כלום. בכל הארץ יש טקסים, ובחיפה אני מבקשת כבר חודשים לשים תמונה של הנרצחים, ואף אחד לא עונה ולאף אחד זה לא מעניין. אני כבר לא יודעת למי לפנות ומה לעשות. אני לא מבקשת כסף ולא כלום, רק את ההנצחה של הילדים שלנו. הבת שלי היתה תושבת חיפה ואהבה את חיפה, אבל כלום".

The post "דנה שלי אהבה את חיפה, וחיפה לא חושבת עליה" appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить