[colbonews.co.il] גאווה ישראלית: הסטודנט החיפאי שהניף דגל מול האנטישמים בברקלי

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 6 месяцев
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
май 2024 16 08:01

[colbonews.co.il] גאווה ישראלית: הסטודנט החיפאי שהניף דגל מול האנטישמים בברקלי

Непрочитанное сообщение Инфодроид

אור המאירי, סטודנט בן 29 מחיפה שלומד מינהל עסקים באוניברסיטת ברקלי בקליפורניה, עלה אתמול (ראשון) בערב לקבל את תעודת התואר הראשון שלו בטקס הסיום כשהוא מניף בגאווה את דגל ישראל לעיני מאות משתתפים, חלקם אנטישמים ותומכי טרור שקראו לעברו קריאות בוז.

לפני ארבע שנים עבר המאירי ללמוד באוניברסיטת ברקלי. כמו כל סטודנט יהודי או ישראלי בימים אלו, גם הוא חווה מקרוב את ההפגנות ואת השנאה לישראל שמתפשטת ברחבי הקמפוסים בארצות הברית. לאורך כל התקופה האחרונה מקפיד המאירי להתייצב בהפגנות של שונאי ישראל כשהוא נושא את דגל המדינה, ולקראת טקס הענקת התואר היה לו ברור מה עליו לעשות..

"צריך להכיר אותי כדי להבין את הסיפור שעומד מאחורי זה", סיפר המאירי ל"כלבו – חיפה והקריות" לאחר הטקס, "נולדתי בישראל, חייתי בישראל במשך כל חיי, ואני הישראלי היחיד בפקולטה למינהל עסקים כאן. אין עוד ישראלים מלבדי. יש יהודים, אבל לא ישראלים. לכן הפכתי למטרה בקרב הפרו פלסטינים בקמפוס. אני חוטף שנאה מתמדת מכל כיוון. מה שאתם רואים בחדשות בארץ זה כלום – כשאני עובר ברחוב יורקים עלי, מרביצים לי, מקללים אותי ומצביעים עלי כאילו אני חייזר".

ואיך אתה מגיב?

"זה גרם לי לאסוף כוחות ולנווט את כל מה שיש בי לקידום של מה שאני קורא לו 'המרקטינג הישראלי'. אז קיימתי הרצאות, אספתי תרומות והכנתי מרצ'נדייז של המדינה. אני הכי פעיל שיש בקמפוס, ובכל מקום אני מניף את דגל ישראל בגאווה ובראש מורם".

Изображение

אור המאירי לא חושש מול הפגנה של תומכי טרור

The post גאווה ישראלית: הסטודנט החיפאי שהניף דגל מול האנטישמים בברקלי appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить

Вернуться в «Новости от местных изданий»

Disclaimer