[colbonews.co.il] כך הפך חוף הכלבים בבת גלים למפגע מסוכן לכלבים ולבעליהם

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 3 месяца
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
фев 2023 20 08:06

[colbonews.co.il] כך הפך חוף הכלבים בבת גלים למפגע מסוכן לכלבים ולבעליהם

Непрочитанное сообщение Инфодроид

חוף הכלבים העירוני בבת גלים הפך למפגע מסוכן לכלבים ולבעליהם ולמטרד בשכונה – כך אומר יו"ר ועד שכונת בת גלים יובל בוסין. לדבריו, מדובר ברעיון פופוליסטי של עיריית חיפה שנוצר בשביל להעלות תמונה לרשת הפייסבוק ולקבל קולות בקלפי, אבל לא באמת עבור הכלבים.

חוף הכלבים המגודר נמצא בקצה הצפוני של בת גלים ששימש בעבר דתיים, עד שהוקצה להם החוף השקט. לטענתו של בוסין, המקום הפך מחוף חולי לחוף עם סלעים המקשים על הכלבים את ההליכה: "הכלבים נכנסים למים ואז הולכים על הסלעים, ואחרי כמה פעמים כל העור מתחת לכפות הרגליים שלה נקרע. נוסף על כך, בחוף פזורים קרסי דיג משולשים, וגם זה כמובן מסוכן לכלבים ולבעליהם. אל החול נסחפים דגים שבלעו קרסים, ולא מזמן כלב אכל דג דג כזה וסיים בניתוח אצל וטרינר להוצאת הקרס".

בוסין מסביר שהקצאת חוף לכלבים נועדה לכך שהם לא יסתובבו בחופים האחרים בשכונה, אבל הביצוע יצר מצב מסוכן מאוד.

האם מלכתחילה החוף שהוקצה היה סלעי?

"כן ובמקום לטפל בסלעים, העירייה הביאה כמה משאיות חול ממקום אחר ושפכה אותו על הסלעים. הגלים הראשונים סחפו את החול החדש, וכל מה שנשאר זה אבנים וסלעים. לפני שראש העיר עינת קליש רותם נבחרה, היינו נכנסים עם הכלבים לחופים בק דור ולגונה בשכונה, שהם החופים הצמודים לחוף הכלבים. החופים האלה נקיים, ואין בהם אפילו אבן אחת. אבל עכשיו זה אסור, ונוצר מצב אבסורדי. לי למשל יש כלבה קטנה שמפחדת להיכנס לים לבד. לקחתי אותה על הידיים ונכנסתי איתה למים בחוף הרגיל. בא מנהל החוף ואמר לי שיש חוף כלבים ושאלך לשם. הגעתי לשם, נכנסתי איתה למים, ואז הגיע פקח של העירייה ואמר לי 'אדוני, אם אתה לא יוצא מהמים אני רושם לך דוח'. והוא צודק כי זה לא חוף מוכרז לבני אדם. אין שם מציל וזה לא חוקי, אבל אני ועוד בעלי כלבים כמוני נמצאים במלכוד".

Изображение

חוף הכלבים בבת גלים (צילום: יובל בוסין)

The post כך הפך חוף הכלבים בבת גלים למפגע מסוכן לכלבים ולבעליהם appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить