[colbonews.co.il] "הוא הלך אחריי, במכנסיים מופשלים, והפנה לעברי את האיבר שלו"

Новости Хайфы от местных ивритоязычных источников и обсуждение их
Аватар пользователя
Инфодроид
Робот
Стаж: 4 года 1 месяц
Сообщений в этой теме: 1
Получено реакций: 0
апр 2023 15 11:42

[colbonews.co.il] "הוא הלך אחריי, במכנסיים מופשלים, והפנה לעברי את האיבר שלו"

Непрочитанное сообщение Инфодроид

 

את מה שקרה לטל גילור, עובדת בחברת הייטק, ביום חמישי בערב היא כנראה לא תשכח לעולם. בדרכה הביתה ממכון הכושר, בסביבות השעה 22:00, היא עצרה לפטפט עם חברה בטלפון והתיישבה על ספסל בגן מניה שוחט הסמוך לאודיטוריום, בשביל המוליך אל ביתה בכרמל. את שאירע אחר כך היא פרסמה למחרת בפוסט בקבוצת "חיפאים מצייצים", שאותו התחילה במילים: "אזהרה לציבור, בעיקר לנשים ולנערות. בחמישי בסביבות 22:00 ישבתי בגן מניה לכמה דקות על אחד הספסלים באזור היחסית יותר מואר, סיימתי שיחת טלפון עם חברה, וכשפניתי לחזור הביתה ראיתי בחור שעומד באזור החשוך, מכנסיים מופשלים לחלוטין, חבוש בקסדת אופנוע מלאה שלא מאפשרת לראות את הפנים, נוגע בעצמו. אני מבהירה לאור תגובות – הוא לא עצר להשתין בחושך. כשהוא הבין ששמתי לב אליו, לא היה נראה שהוא מתבייש במעשה וזה אפילו הצחיק אותו, והוא יצא מהאזור החשוך".

והיא המשיכה: "מההלם לא צילמתי (וגם אם כן, לא היו רואים כלום בגלל הקסדה). כשהמשכתי ללכת, הוא הלך אחריי, במכנסיים מופשלים, והפנה לעברי את האיבר שלו. לא מדובר באדם תמים שנבוך מהסיטואציה שתפסו אותו משתין בגן ציבורי. המשטרה הגיעה רק כעבור 20 דקות ולא היה להם יותר מדי מה לעשות עם זה. הוא גם לא היה שם יותר. באופן אישי אני עושה את המסלול הזה מדי יום. יכול להיות שהוא היה שם בפעמים קודמות ולא שמתי לב, יכול להיות שהחליט להתביית על האזור רק אתמול. הגן גם כך חשוך מאוד בערב. אני לא יודעת מה הפתרון – מצלמות במרחב הציבורי? יותר תאורה? להפיל את האחריות על הנשים והנערות שעוברות שם מדי יום? בכל מקרה, פקחו עיניים ושמרו על ביטחונכן האישי ככל האפשר. לא ללכת שם לבד בחושך. אם אראה אותו שוב כמובן שאצלם ואשלח למשטרה, וגם במקרה הזה אני לא בטוחה שיהיה הרבה מה לעשות".

גילור, מה שלומך?

"תקשיבי, זה היה מזעזע. אני גדלתי בבת גלים עוד לפני שהתחילו לפתח את השכונה הזו, ובחיים לא קרה לי שם דבר כזה. למדתי בבאר שבע, גרתי שם בשיכונים, ובחיים לא קרה לי דבר כזה. ועכשיו זה קורה מחוץ לדירה שאני שוכרת ברחוב קלר, על הגן, המקום שאליו אני יוצאת בכל ערב לשתות קפה ושדרכו אני חוזרת מאימון בערב או מיציאה. אני עוברת שם כל הזמן".

חשבתי שהדבר הכי מפחיד שם זה חזירי הבר.

"לגמרי, ממש. אם אני שומעת משהו בשיחים, אני אומרת לעצמי שזה בטח חזיר. כשזה קרה לקח לי שתי דקות להבין מה אני רואה. חשבתי בהתחלה שזה מישהו שמשתין ותפסתי אותו 'על חם'. אז עוד אמרתי בקול 'סליחה'. ואז הוא פשוט פנה אלי הבחור".

הוא דיבר איתך?

"כן, הוא אמר לי 'תסתכלי עלי, את אוהבת את זה, בואי לפה'. המשכתי ללכת והוא עקב אחריי, עם המכנסיים מופשלות למטה. ותוך כדי שהוא עשה את זה, הוא האיר על עצמו עם הפנס של הנייד שלו, כדי שאני אבין בדיוק מה הוא עושה. הוא עמד על השביל קרוב לפחי האשפה, שם הוא כנראה הסתתר, ואני ישבתי על ספסל מתחת לפנס. בגלל החזירים אני יושבת במקום שהוא יחסית מואר, שלא קרוב לפחים. כשבאתי ללכת הביתה, בשביל שמוליך מרחוב קלר ישירות לגן, הוא המשיך ללכת אחרי".

 

Изображение

גן מניה שוחט בשעת לילה

 

The post "הוא הלך אחריי, במכנסיים מופשלים, והפנה לעברי את האיבר שלו" appeared first on כלבו – חיפה והקריות.

Новая тема Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Новости от местных изданий»

Disclaimer